Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursLatest imagesMeklētReģistrētiesIeiet

 

 Serveris!

Go down 
5 posters
AutorsZiņojums
lorenzo99
Clan Members
Clan Members



Number of posts : 10
Join date : 07.07.10

Serveris! Empty
PostTēma: Serveris!   Serveris! I_icon_minitimeCeturtdiena Jūlijs 08, 2010 9:07 am

Serveri varētu uztaisīt un par to nēbūtu problēmas. Vāretu to turēt arī! Bet tad visiem kopīgi vajadzētu spriest par speles modiem! Jo būtu forši spēlēt ar jauniem interesantiem modiem!
Atpakaļ uz augšu Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Number of posts : 30
Join date : 22.06.10
Dzīvesvieta : Jēkabpils

Serveris! Empty
PostTēma: Re: Serveris!   Serveris! I_icon_minitimeCeturtdiena Jūlijs 08, 2010 11:35 am

Tieši tā, vajadzētu par to parūpēties, un tad jau vēlak kopīgi izlemtu par modiem! Wink
Atpakaļ uz augšu Go down
https://pro-line.latvianforum.net
lorenzo99
Clan Members
Clan Members



Number of posts : 10
Join date : 07.07.10

Serveris! Empty
PostTēma: Re: Serveris!   Serveris! I_icon_minitimeCeturtdiena Jūlijs 08, 2010 1:57 pm

Man liekas ja butu savādaki modi vairāk spelētaji butu serveri!
Atpakaļ uz augšu Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Number of posts : 30
Join date : 22.06.10
Dzīvesvieta : Jēkabpils

Serveris! Empty
PostTēma: Re: Serveris!   Serveris! I_icon_minitimeCeturtdiena Jūlijs 08, 2010 3:31 pm

Nu vari to realizēt!
Atpakaļ uz augšu Go down
https://pro-line.latvianforum.net
MrSmaiDS
Moderators
Moderators
MrSmaiDS


Number of posts : 4
Join date : 23.06.10

Serveris! Empty
PostTēma: Re: Serveris!   Serveris! I_icon_minitimePiektdiena Jūlijs 09, 2010 6:03 pm

dziļš būlšits.... vienkarši serverim jaizsitās ar spelētaju skilu, attieksmi u.c...
un ja serverī sēž daudz maļavkas kuriem ir 12-15 gadi un kuri nav nekad spēlējusi normalos serveros..... wos.cs neskaitās tas ir botu serveris... tur ir daudz sīko bet ir arī pāris normali spēlētaji... tas nav no moda atkarīgs bet gan kā jau rakstīju no attieksmes! Smile
gan adminu gan pārējo spēlētaju! Smile
Atpakaļ uz augšu Go down
lorenzo99
Clan Members
Clan Members



Number of posts : 10
Join date : 07.07.10

Serveris! Empty
PostTēma: Re: Serveris!   Serveris! I_icon_minitimePiektdiena Jūlijs 09, 2010 7:08 pm

nesmu spelejis nubu serveri teiksim ta! esmu spelejis gign.lv, d-night.lv, dreem.lv, revenge.lv, heal.lv
Atpakaļ uz augšu Go down
MrSmaiDS
Moderators
Moderators
MrSmaiDS


Number of posts : 4
Join date : 23.06.10

Serveris! Empty
PostTēma: Re: Serveris!   Serveris! I_icon_minitimeSestdiena Jūlijs 10, 2010 4:24 am

nūū es spēlēju random serveros bet pagaidām kuros es uzturos vis biežāk ir banzai.oo.lv kurs vairs nav online
un arī moscov , kautkadā LT serverī u.c. nemaz nemēķģinu iegaumēt nosaukumus ! Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
dullais

dullais


Number of posts : 9
Join date : 28.08.10
Age : 29
Dzīvesvieta : Riga...

Serveris! Empty
PostTēma: mazs ieteikums...   Serveris! I_icon_minitimeSestdiena Augusts 28, 2010 3:43 am

Jums serverim ir vajadzigs vel top15 cik vakardien speleju un biju mazliet sarugtinat kad jums nebija top15....
Atpakaļ uz augšu Go down
anylove




Number of posts : 3
Join date : 06.10.10

Serveris! Empty
PostTēma: Re: Serveris!   Serveris! I_icon_minitimeCeturtdiena Marts 17, 2011 10:39 am

Man liekas ja butu savādaki modi vairāk spelētaji butu serveri!




_________________________________________________________
Come visit the author latest websites on wholesale nfl jerseys and cheap NHL jerseys .you can get what you want.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.nfl-uniforms.com
Sponsored content





Serveris! Empty
PostTēma: Re: Serveris!   Serveris! I_icon_minitime

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Serveris!
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Pro-L!ine Forum :: Ieteikumi Pro-L!ine Serverin-
Pāriet uz: